za nami, zrobiliśmy to! Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Urszuli Gołek, Pauliny Nowosielskiej i Marzeny Bulandy wzięli udział w „Letniej zadymie w środku zimy” – zbiórce pieniędzy organizowanej przez Fundację WOŚP. W tym roku w MiniFinale oraz Finale kwestowaliśmy na specjalistyczny sprzęt zapewniający najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Przyświecało nam hasło tegorocznej zbiórki – „Przejrzyj na oczy”.

Z wielką radością możemy stwierdzić, że po raz kolejny zatriumfowało dobro, hojność i empatia. Zarówno uczniowie w szkole, jak i Ząbkowiczanie okazali się ludźmi dobrego serca dzielącymi się tym, co mają. Wszystkie datki, nawet te groszowe, ale szczerze ofiarowane są bowiem  niezwykle cenne.

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy wzięli udział w tej szlachetnej akcji. Obiecujemy, że będziemy nadal grać razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej!

30 Finał WOŚP