W dniu 30.11.2022 w świetlicy naszej szkoły od godziny 8.30 po dwóch latach przerwy związanej z pandemią Covid 19, odbyła się impreza z okazji Andrzejek. Za przygotowanie, przebieg i wystrój świetlicy odpowiedzialni byli wychowawcy i uczniowie klas VIb, VId oraz wychowawca świetlicy. Wielki wkład w przygotowanie imprezy miały uczennice klas VIIId i VIIIf, które wprowadziły młodsze koleżanki i kolegów w klimat wróżb andrzejkowych. Z wielu zaproponowanych przez uczniów wróżb, m.in wróżenie z kuli, kart, talerzy czy kości, największym zainteresowaniem cieszyły się lanie wosku, oraz sporządzanie eliksirów magicznych. Mamy nadzieję, że tegoroczne Andrzejki zapadną w pamięć uczniom i nauczycielom szkoły, a kolejne będą równie udane.