Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Wspaniale jest cieszyć się nadejściem nowej pory roku. Wiedzą już o tym nadlatujące kluczem dzikie gęsi, bielejące w ogródkach przebiśniegi i promyki słońca, przedzierające się przez uparte płatki deszczu ze śniegiem. Wie to też Trójeczka! Jest w nas moc! Pokazał to Dzień Wiosny, a o jego radosne obchody postarały się panie: Jolanta Basiewicz i Marta Musielska wraz ze swoimi klasami. Rzuciły nam zadaniową rękawicę. I podjęliśmy ją! Wyzwaniem było stworzenie portretu wiosny i konkurs na wiosenny strój. Uczniowie wspólnie zorganizowali w swoich klasach warsztaty, na których pojawiły się wspaniałe prace artystyczne. Największą frajdą okazała się jednak prezentacja talentów. To był szał rozmaitości! Po raz kolejny udowodniono, że dla naszych dzieciaków nie ma rzeczy niemożliwych, a talenty to po prostu u nich normalka. Zdolnych „bestii” ci u nas dostatek. Raperzy, projektanci, tancerze, konstruktorzy, naukowcy, akrobaci, sportowcy, plastycy, majsterkowicze, fotografowie, piosenkarze…Ale po co się rozgadywać, to trzeba zobaczyć. Zapraszamy więc do szkolnej galerii!

„Dzień Wiosny – Szkolna Gala Talentów”
Przewiń do góry
Skip to content