Dnia 31.01.2021r. , zgdonie z wieloletnią już tradycją, uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Marzeny Bulandy oraz Urszuli Gołek wzięli udział w ogromnej akcji charytatywnej – zbiórce pieniędzy organizowanej przez Fundację WOŚP. W tym roku kwestowaliśmy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zgodnie z hasłem tegorocznej zbiórki – „Graliśmy z głową”. Mimo pandemii, w kilkustopniowym mrozie, ale i w cieplutkich promieniach słońca dzieci z zaangażowaniem zbierały datki. Ich głośne podziękowania oraz szerokie uśmiechy ukryte pod maseczkami trafiały prosto w serca ofiarodawców. Z wielką radością możemy stwierdzić, że po raz kolejny zatriumfowało dobro, hojność i empatia. Ludzie dobrego serca dzielili się tym, co mieli. Wszystkie datki, nawet te groszowe, ofiarowane ze szczerością i wiarą w człowieka są niezwykle cenne, bo pomogą innym w potrzebie. Dadzą im świadomość, że nie są sami w ciężkiej chorobie. Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy wzięli udział w tej szlachetnej akcji. Obiecujemy, że będziemy grać razem! Do końca świata i jeden dzień dłużej.

Finał WOŚP