88888.jpg

rozpoczęły  tradycyjne słowa: „Poloneza czas zacząć…”.  Odświętnie ubrani Absolwenci poruszali się tanecznym krokiem, podziwiani przez swoich rodziców i nauczycieli. Po zakończonym tańcu rozpoczęła się dalsza uroczystość w której odbyło m. in.  pożegnanie kilku nauczycieli odchodzących na emeryturę, wręczenie Nagród Burmistrza, oraz Nagród Dyrektora Szkoły. Nagrody Burmistrza otrzymali w tym roku Dominika Ziomek, Błażej Banaś, Karina Bury, Aleksandra Mielczarek i Michał Madej. Rada Rodziców ufundowała specjalną nagrodę dla Mateusza Adacha. Nadszedł czas pożegnania… Te wzruszające momenty na długo zostaną w naszych sercach i pamięci, abyśmy tam mogli je pielęgnować.. Mamy nadzieję, że również ósmoklasiści myślą podobnie. Mimo trudnej sytuacji dali radę! Opuszczają swoje szkolne mury, ale wyniosą z nich ze sobą wiedzę i umiejętności oraz bezcenne przyjaźnie. Chcemy, żeby pozostali nadal otwarci na nowe doświadczenia, odważni w zdobywaniu świata i ciekawi swoich możliwości w pokonywaniu wyzwań. Wspaniale, jeśli niedoścignione stanie się im bliskie, a marzenia będą zastępowane przez kolejne plany, poprzez które zbudują wspaniałą rzeczywistość. Wszystkiego dobrego uczniowie i dumni rodzice! Wszystkim Absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach i udanych wakacji. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z „poloneza” i wręczenia Nagród Burmistrza, wkrótce zamieścimy pozostałą część zdjęć, m. in. z wręczenia Nagród Dyrektora.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych