Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

to tytuł konkursu w klasach pierwszych. W dobie dominacji elektroniki, w zasadzie w każdej dziedzinie naszego życia, postanowiliśmy w Trójeczce, nie zapominać o ważnych szkolnych tradycjach, które angażują nasze od dawien dawna pielęgnowane umiejętności. Jedną z nich jest dbałość o ładne zeszyty. Panie z klasy pierwszej: Sabinka i Krysia, ogłosiły więc konkurs na najładniejsze zeszyty. Chcemy, aby nasi uczniowie pokazali, że potrafią pisać starannie i bezbłędnie, nie zaginają i nie brudzą kartek, nie kreślą i nie mażą bez potrzeby, zeszyty są przejrzyste i systematycznie prowadzone, a ich własność jest obłożona i podpisana. Wielu kandydatów spełniło te wymogi i okazało się wzorowymi w tej kategorii. Zeszyty przedłożone do oceny, były cudne, aż miło było popatrzeć. Jeśli komuś się nie udało tym razem, nic straconego, warto się postarać na przyszłość. Zachęcamy uczniów do pokochania swoich zeszytów. A wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy! 

 
 
 
          I miejsce Amelia Gruszka kl. 1 c
         II miejsce Julia Lis kl. 1 a
        III miejsce Natalia Grzeszczak kl. 1 d
        wyróżnienie Szymon Munteanu kl. 1 f
   nagrodzeni za udział: Natalia Bielan kl 1b i  Jan Juszczyk kl. 1e
 
 
 
 
 
Mamy piękne zeszyty
Przewiń do góry
Skip to content