Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

to tytuł  konkursu, który został  zorganizowany przez Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Jury konkursu miało trudne zadanie, bowiem musiało wybrać spośród 60 nadesłanych prac po jednej w każdej z trzech kategorii wiekow                                                                                                              Ile klas w naszej szkole, tyle wizji Polski. Uczniowie mieli wiele pomysłów, jak wyrazić  piękno ojczyzny na kawałku papieru. Na mapie Polski o wymiarach 80×80 cm pojawiały się motywy sportowe, kulinarne, zwierzęce, atrakcje poszczególnych regionów itp. Liczył się pomysł i realizacja. Najpiękniej to zadanie wykonała klasa 8f i to ona okazała się laureatem. Jako nagrodę klasa otrzymała rzutnik multimedialny. Wszystkie klasy uczestniczące w konkursie nagrodzono słodyczami i dyplomami. 

 

Moja piękna Polska
Przewiń do góry
Skip to content