Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

odbyły się kilka dni temu na terenie kompleksu parkowego Pałacu  Marianny Orańskiej. Były to biegi sztafetowe  dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z powiatu ząbkowickiego. Nasi uczniowie z klas 7-8 zajęli I Miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców uczniowie z klas 5-6 zajęli następujące  miejsca:           II Miejsce chłopcy i IV dziewczynki. Trasa była piękna ale nie łatwa ,każdy z zawodników musiał pokonać około 800 m. a do tego było  chłodno ,dlatego tym bardziej należą się wszystkim brawa i gratulacje za ukończenie biegu. Na koniec zawodów Pan Burmistrz Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec pogratulował wszystkim a zwycięzcom wręczył dyplomy. W nagrodę za wspaniałą rywalizację zaprosił wszystkich uczestników do nieodpłatnego zwiedzania kamienieckiego pałacu.

Powiatowe Biegi Przełajowe
Przewiń do góry
Skip to content