Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Ważne miejsce w szeregach szkoły zajmują Rodzice naszych uczniów. Są Oni w dużej mierze, kreatorami i współtwórcami życia naszej placówki. Członkowie Rady Rodziców realizują wiele zadań, istotnych dla społeczności Trójki. Organizują i wydatkują fundusze, które materializowane są zgodnie z bieżącymi potrzebami. Rada spaja działania wewnątrzszkolne z lokalnym społeczeństwem. Angażuje się we współorganizowanie giełd, kiermaszy, imprez i uroczystości szkolnych oraz priorytetowych zakupów. Szczytnymi Jej inicjatywami były choćby: „targi” mafinek, wsparcie festynu rodzinnego, pomoc podczas kiermaszu bożonarodzeniowego i wielkanocnego, doposażenie biblioteki, zakup sprzętu multimedialnego, licznych nagród dla naszych zdolnych wychowanków oraz popularyzowanie cyklu wyjazdów kulturalnych do wrocławskich teatrów. Rada działa bardzo prężnie i przejrzyście. Jest świetnym współpracownikiem Dyrekcji szkoły. To podpora społecznej strony naszego funkcjonowania. Zachęcamy serdecznie Rodziców do takiej formy zaangażowania, którą bardzo cenimy i jakiej niezmiernie potrzebujemy..

Zapraszamy do partnerstwa!

Regulamin Rady rodziców kliknij