Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

 to hasło konkursu fotograficznego dla klas V-VIII , który odbył się w naszej szkole i  z  przyjemnością informujemy o jego rozstrzygnięciu. Zadaniem konkursowym było wykonanie fotografii osoby z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Chodziło o takie wkomponowanie okładki, aby kontur zdjęcia z okładki i osoby pasowały do siebie. Wykonaliście naprawdę fantastyczne zdjęcia i jury miało niełatwe zadanie oceniając prace.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Antoni Pińkowski 5b, Zuzanna Łużna 7c

II miejsce – Kacper Kuźmiczow 5d, Nikodem Burda 5e

III miejsce – Jagoda Jóźwiak 7c, Jakub Bachurski 5d

Wyróżnienie: Aurelia Głogowska 7d, Maja Bodanko 7c, Julia Kaleta 7c, Zuzanna Łysoń 7c, Karolina Język 7c

Gratulujemy!!! Wystawę wszystkich prac biorących udział
w konkursie można obejrzeć w bibliotece szkolnej oraz na korytarzu obok sekretariatu.

Sleeveface, czyli ubierz się w książkę
Przewiń do góry
Skip to content