Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

– zakończyliśmy tegoroczną, tradycyjną już akcję „Świąteczna paczka trójeczki”. W tym roku trwała ona prawie miesiąc, zbieraliśmy zarówno produkty spożywcze,  słodycze , środki czystości, zabawki jak i pieniądze na zakup opału. Dziękujemy nie serdecznie wszystkim darczyńcom: rodzicom, dzieciom, nauczycielom .

Garść statystyki:

świątecznymi paczkami obdarowaliśmy 30 rodzin, a na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich , z przeznaczeniem na pomoc świąteczną (zakup opału dla 3 rodzin), wpłacono 2937 zł .

            Dziękujemy jeszcze raz wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy sfinansowali zakup opału oraz firmie „Wieżowiec”  w Ząbkowicach Śląskich za sprawny transport i pomoc.    Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim uśmechu, miłości i radości.

                                                                                  Organizatorzy „Świątecznej paczki  trójeczki” .

Podziękowanie za Świąteczną Paczkę Trójeczki
Przewiń do góry
Skip to content