Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

6 czerwca odbył się  apel promujący zdrowie. Brawurowo zagrane scenki i wesołe teksty, oraz tematycznie dobrane piosenki przypomniały wszystkim, że zdrowie trzeba szanować, aby służyło nam jak najdłużej. Unikanie hałasu, mycie i częste spożywanie warzyw i owoców, systematyczne wizyty u dentysty oraz regularne uprawianie sportu z pewnością do tego się przyczynią. Wszystko to dlatego, że w  naszej szkole pamiętamy o najważniejszej rzeczy w naszym życiu- zdrowiu.  Aktywnie promujemy zdrowy styl życia, właściwe odżywianie i odpowiednie spędzanie wolnego czasu. Dziś do akcji Zdrowia dla wszystkich zachęcały klasy 3b i 3c wraz z wychowawcami Panią Joanną Babijew i Panią Martą Musielską. Dziękujemy!

Szkolny Dzień Zdrowia w klasach I – III
Przewiń do góry
Skip to content