Uczniowie naszej szkoły, z klas 5-7 , wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie / wyniki konkursu zostaną podane do końca lutego 2022r/ na Szopkę Bożonarodzeniową ogłoszonym przez ząbkowickie Stowarzyszenie księży Pallotynów, a zorganizowanym przez Fundację Małych Stópek z Częstochowy oraz księży Pallotynów ze Szczecina .

W konkursie wzięło udział ponad 250 uczniów. Wykonali oni prace plastyczne w formacie A3 i A4 dowolną techniką oraz makiety szopek. Prace w formie płaskiej zostały przesłane do organizatorów, natomiast z makiet zorganizowana została wystawa, która potrwa do 10 stycznia 2022 roku, w kościele księży Pallotynów na ul Piastowskiej. Zapraszamy wszystkich do jej obejrzenia i podziwiania naprawdę pięknych prac uczniów naszej szkoły.

Szopki Bożonarodzeniowe