21 marca 2023r., pierwszego dnia nowej pory roku, „Panią Wiosnę” przywitaliśmy w naszej szkole w bardzo oryginalny sposób… Świętowaliśmy „Talentynki”, czyli szczególny dzień dla każdego ucznia, który chciał zaprezentować swoje niezwykłe i ciekawe uzdolnienia….Wszystko odbyło się w konwencji The Voice Kids „,” Mam talent”oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Oglądaliśmy pokazy tańca, układania kostki Rubika na czas, wysłuchaliśmy recytacji, wokalistów, instrumentalistów i obejrzeliśmy piękne prace plastyczne. Całą społeczność szkolną porwały do tańca dziewczyny, które zaprezentowały „zumbę”. Tego dnia uczniowie klas 5 i 6 ubrali się w stylu lat 60-70, natomiast klasy 7 i 8-w stylu lat 80 i 90. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że żadna szkoła nie ma tak wielkich talentów, jak nasza „Trójeczka”!!!

„Talentynki”