Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Odświętnie ubrani najmłodsi uczniowie naszej szkoły wkroczyli po opieką swoich Pań i prowadzeni przed dwoje uczniów klas VIIb Malwinę i Maksymiliana na Halę Słoneczną w rytmie poloneza. Zanim Pan Burmistrz Marcin Orzeszek  dokonał uroczystego pasowania, Pani Dyrektor poprosiła maluchy aby się zaprezentowały i pokazały czego już się nauczyły w szkole. Pierwszoklasiści  stanęli na wysokości zadania, bezbłędnie wyrecytowali patriotyczny wierszyk i melodyjnie zaśpiewali piosenkę. W nagrodę zostali uroczyście pasowani przez Pana Burmistrza na uczniów naszej szkoły i otrzymali okolicznościowe upominki. Całą uroczystość zakończyły wspólne zdjęcia. Życzymy pierwszakom w samych miłych chwil w szkole, nawiązania przyjaźni między sobą i samych najlepszych ocen. 

W rytmie Poloneza...

Prezentacja

Pasowanie

Uroczyste Ślubowanie Klas pierwszych
Przewiń do góry
Skip to content