Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła będzie uczestniczyć w kolejnym projekcje unijnym.

Będzie to mnóstwo zajęć dodatkowych:

warsztaty dziennikarskie, koło teatralne, chór, koło taneczne, zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I – III, koło matematyczne, koło przyrodnicze, zajęcia kreatywne, gimnastyka korekcyjna, koło języka angielskiego, kółko gier logicznych, koło języka niemieckiego, biofeedback, terapia ręki, trening umiejętności społecznych  dla uczniów klas IV – VI, trening efektywnego uczenia się dla uczniów klas VII – VIII.

Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. 

Poniżej zamieszczamy plakat oraz deklarację uczestnictwa do pobrania (w pr. Word)

Kliknij obok i pobierz

DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA

do projektu ” Witajcie w szkole (SP3 Ząbkowice Śląskie, Braszowice)”

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe
Przewiń do góry
Skip to content