12 grudnia w naszej szkole przy ulicy Orkana odbył się wyjątkowy Piknik Świąteczny połączony z akcją charytatywną na rzecz Tosi Dołyk.

Między godziną 13.00 a 18.00 szkoła przemieniła się w niezwykły, mikołajkowy świat. Rozbrzmiewały świąteczne przeboje, a od wejścia pachniało watą cukrową, popkornem i piernikiem. Korytarzem przechadzał się Mikołaj, elfy i aniołki częstując wszystkich gości słodkościami. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek, atrakcji, animacje, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże, gry planszowe, loteria fantowa, warsztaty plastyczne, konkursy, fotobudka. Dorośli mogli podziwiać występy swoich dzieci, delektować się kawą lub herbatą oraz domowymi wypiekami. W międzyczasie rodzice mogli spotkać się z nauczycielami i porozmawiać na temat swoich pociech.  Na piknik zostały zaproszone panie z banku PKO, które wraz z opiekunkami Szkolnego Koła SKO zachęcały do oszczędzania, opowiadały o swojej pracy oraz odpowiadały na pytania.

Był to wyjątkowy czas, w którego przygotowanie i pomyślny przebieg zaangażowani byli rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi.

Piknik Świąteczny w Dzień Otwarty