Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

Po raz kolejny okazało się, że nasi uczniowie są bardzo kreatywni i świetnie poradzili sobie z zadaniem konkursowym, a jury miało niełatwe zadanie oceniając prace. Dziękujemy również Nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej zabawy, tworząc wiersze, które naprawdę nas urzekły. Z przyjemnością podajemy wyniki konkursu:      I miejsce – Maria Macuk 7a,   II miejsce – Urszula Król 8d, Hubert Chałupa 7a,   III miejsce – Laura Mazur 5a

Wyróżnienia:      Julia Adamczyk 6a, Hanna Rokosz 5d, Milena Kasprowicz 8d, Julia Bonk 7e,  Klaudia Kozak 5a, Kamil Babiarz 6a

W kategorii „Nauczyciele” wyróżnione zostały Pani Maria Kurzyp i Pani Karolina Laskowska.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

Wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie można obejrzeć w Bibliotece Szkolnej przy ulicy Powstańców Warszawy.

Poezja z grzbietów książek
Przewiń do góry
Skip to content