„Sercem szkoły jest biblioteka” – to motto naszej szkolnej biblioteki, która zaprasza wszystkich uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania i miło spędzić czas.

Co robią uczniowie w bibliotece? Oczywiście czytają,
wypożyczają książki, ale także piszą, wykonują prace plastyczne, składają modele origami, grają w planszówki, układają książki na półkach, biorą udział w konkursach i akcjach czytelniczych oraz podejmują wiele innych inicjatyw.

W bibliotece szkolnej każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

A „przyłapani” w bibliotece to między innymi: Julia Babło (6e), Oliwia Długopolska (7a), Julia Owsińska (5b), Mariana Prokhorova (7a), Florentyna Majkowska (6b), Krzysztof Skryjomski (5b), Kuba Jakóbczyk (5b), Oliver Król (5b), Nina Moskal (6b), Amelia Badecka (6b), Laura Mazur (7a), Hanna Błaszczyk (5c), Martyna Rogowska (5c), Martyna Rutkowska (6b), Martyna Górecka (6b), Weronika Piotrowska (5d).

Przyłapani … w Bibliotece!