Dnia 28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt z historii Polski uczniowie klasy IIIb i IIIc pod opieką pani Elżbiety Wiechy i pani Ewy Raby przygotowali montaż slowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto polonezem. Zaprezentowano historię konstytucji. Było to również okazją do przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski. Nie zabrakło odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych. Program urozmaicił piękny układ taneczny przygotowany przez uczniów pod opieką pani Marzeny Bulandy. Po zakończeniu programu głos zabrała Pani Dyrektor dziękując uczniom, a także nauczycielom przygotowującym program oraz dekorację. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólną celebrację tego święta.

Uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja