Nadeszła wiosna, pod rękę z Wielkanocą! Święta tuż, tuż, więc drugoklasiści nie próżnują. Panie Sabina i Krysia, wraz z uczniami kl.2a zaplanowały ciekawie czas. A jak ? Ano tak -urządzając warsztaty. Najpierw odbyła się dyskusja o naszych tradycjach, bo o nich trzeba pamiętać i pielęgnować wspólne dobro. Później klasa odwiedziła miejscowy sklep nasienniczy, gdzie oprócz nasion zdobyła wiedzę ogrodniczą. Dzieci posiały trawę, która zazieleniła doniczki na gabinetowych parapetach. Świetną zabawą okazało się też wykonywanie przestrzennych ozdób i kartek świątecznych. Zajęcia te dały możliwość artystycznego wyrażenia siebie, rozwinęły kreatywność, przyczyniły się do rozwoju zainteresowań przyrodniczych i plastycznych.

Wiosno, witaj wśród nas!