PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY to magiczny dzień. Wszystko budzi się do życia. W naszej szkole to był również magiczny czas.

W tym dniu odbyła się kolena edycja DNIA PROMOCJI TALENTÓW. Całość prowadzona była przez uczniów klas IVa i IIb pod przewodnictwem Pani Karoliny Laskowskiej i Pani Barbary Kuli oraz Pani Liliany Antosz.

Nie od dzisiaj wszyscy wiedzą, że TRÓJECZKA to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Najzdolniejsi mieli możliwość zaprezentowania swoich pasji, zainteresowań i talentów w kategoriach:

taniec, gimnastyka ,akrobatyka, piosenka recytacja. Są też tacy, którzy rozwijają swoje pasje plastyczne, motoryzacyjne, fryzjerskie, krawieckie. Wszyscy otrzymali gromkie brawa oraz dyplomy.

Uwieńczeniem Dnia Talentów była prezentacja strojów wiosennych, które wprowadziły nas w wiosenny nastrój.

DZIEŃ PROMOCJI TALENTÓW