Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ząbkowicach Śląskich

potrzebującym z Ukrainy. 
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców zwraca się z prośbą o pomoc dla osób z Ukrainy.
Szkoła organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych produktów: - artykuły żywnościowe (żywność długoterminowa i do szybkiego przygotowania) np. puszki, słoiki z gotowymi potrawami, woda,
batony energetyczne, konserwy; - wszelkiego rodzaju środki higieniczne np.: papier toaletowy, ręczniki papierowe, wilgotne chusteczki do rąk, podpaski; - artykuły chemiczne: proszki i płyny do prania (również dla dzieci), pasta do zębów,
chusteczki higieniczne, ściereczki do mycia, szczoteczki do zębów, żele pod prysznic, szampony, - bandaże, plastry, środki odkażające, gaziki - śpiwory, poduszki, kołdry, koce, pościel - tylko nowe! - produkty dla dzieci: chusteczki wilgotne, pieluchy dla dzieci, gotowe produkty żywnościowe dla dzieci (kaszki, słoiczki z jedzeniem, soczki itp.) Prosimy nie przynosić: - ubrań, -leków, - kosmetyków - żywności , która łatwo się psuje Prosimy o zostawianie przyniesionych rzeczy w: a) klasy I-IV - w swoich gabinetach (budynek na ul. Orkana) b)klasy V-VIII - pomieszczenie przy szatni (budynek na ul. Powstańców Warszawy) Termin zbiórki : do 11 marca Produkty zebrane w szkole zostaną przekazane do gminnego punktu zbiórki.
Spieszymy z pomocą
Przewiń do góry
Skip to content