Najlepsi Wolontariusze naszej naszej szkoły DZIĘKUJĄ bardzo Pani Wicemarszałek Sejmu RP Monice Wielichowskiej za zaproszenie oraz Gminie Ząbkowice Śląskie i Fundacji Dobrych Działań za zorganizowanie fantastycznej, wyjątkowej i ciekawej wycieczki do Sejmu RP w Warszawie. Był to mile, interesująco, owocnie spędzony czas w towarzystwie inicjatora wyjazdu: Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich oraz uczestników: Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Sieroszów , ZSP w Stolcu, Szkole Podstawowej w Zwróconej, Szkole Podstawowej w Braszowicach, Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkowicach Śląskich. Jesteśmy bogatsi w nową wiedzę, doświadczenia i przyjaźnie. Otrzymaliśmy pamiątkowe wydanie Konstytucji RP z dedykacją Pani Wicemarszałek Moniki Wielichowskiej. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Wycieczka do Sejmu RP w Warszawie