Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem oświaty i nauczycieli. W tym roku obchody tego święta przypadły w sobotę, dlatego w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela odbył się 13 października. Uczniowie kasy IIb i IId pod opieką pań Marty Musielskiej i Joanny Babijew w pięknym montażu słowno -muzycznym wyrazili uznanie, wdzięczność i podziękowanie pedagogom za ich codzienną pracę oraz włożony wysiłek w nauczanie i wychowanie. W piosence „Będę nauczycielką ” usłyszeliśmy jak trudny, a jednocześnie piękny jest to zawód. Mieliśmy okazję zapoznać się z typami osobowości nauczycielskich. Na zakończenie były serdeczne życzenia skierowane do nauczycieli oraz podziękowania w piosence pt.:„DZIĘKUJEMY”.

ORKANA
POWSTAŃCÓW WARSZAWY